Harekete geçmeye hazır mısınız?

Bir çekiç alın ve ortalıktaki enkazlardan yeni bir yaşam kurma vakti geldiğinde binayı yıkmaya hazır olun. Gereksiz şeylerden kurtulun ve cesur, yeni bir ev için sağlam zemin hazırlayın!

İstediğiniz gibi oynayın

İç tasarım üzerinde mi çalışmayı tercih edersiniz? Onları dekore etmeyi mi? Yoksa teknik sorunlarla ve çeşitli montaj işleriyle mi ilgilenmek istersiniz? House Flipper oyununda kendiniz için mutlaka bir şey bulursunuz. İş sistemi sayesinde en zorlu müşteriler için çalışırken bu deneyimi daha sonra kullanmak için makyajlama dünyasına yavaşça girmiş olursunuz.

Sonsuzluk ve ötesine!

Son işi de bitirdiniz, tebrikler. Bu esnada geliştiricilerimiz daha fazla şey hazırlıyorlar. Topluluğumuzdan aldığımız fikirler ve öğelerle dolu birbirinden farklı ortamlar için sürekli yeni güncelleştirmeler uyguluyoruz. Ayrıca yeni bölgeler ve mekanikleri içeren indirilebilir içerikler üzerinde de çalışıyoruz, bu yüzden eposta kutunuzda sürekli sizi bekleyen bir şeyler olacak.

Mevcut İndirilebilir İçerikler

Sunset Bay'in güneşlenmiş plajları yakında dünyanın dört bir yanındaki ev tacirlerini buraya sürükleyecek! HGTV İndirilebilir İçeriği sadece yeni evler demek değil. Ayrıca yeni bir alan, yeni mekanikler ve onlarca yeni eşya demek. Eğer siz de bizim gibi sabırsızca bekliyorsanız işte yaratıcılığınızı gösterme zamanı! Garden Flipper, tecrübeli bir bahçıvan olmanızı veya hayatınızda ilk kez bir kürek tutmanızı önemsemeksizin hayallerinizdeki bahçeyi yaratmanızı sağlayacaktır.