Gotowy na akcję?

Chwyć młot w swoje ręce i przygotuj się na niezłą rozwałkę. Pora tchnąć nieco życia w zagrzybiałe rudery. Usuń to, co zbędne i przygotuj podwaliny pod nowy, wspaniały... dom!

Graj po swojemu

Niezależnie od tego, czy wolisz projektować wnętrza, dekorować je, usuwać usterki, czy montować instalacje - w House Flipperze znajdziesz coś dla siebie. Dzięki systemowi zleceń powoli zanurzysz się w świat remontów, by później wykorzystać swoją wiedzę remontując domy dla najbardziej wymagających klientów.

Na koniec świata i jeszcze dalej!

Ukończyłeś ostatnie zlecenie - gratulacje! Nie martw się jednak brakiem nowych wyzwań w swojej ulubionej grze - nasi developerzy cały czas pracują nad kolejnymi! Na bieżąco dodajemy aktualizacje okolicznościowe z przedmiotami i pomysłami, które do nas wysyłacie. Tworzymy też dodatki z nowymi miejscami i mechanikami, żeby nigdy nie zabrakło zleceń w waszej skrzynce pocztowej.

Aktualne dodatki

Już niedługo skąpane w słońcu plaże Sunset Bay przyciągną flipperów z całego świata! HGTV DLC to nie tylko nowe domy - to całkiem nowe miejsce, mechaniki i dziesiątki nowych przedmiotów. Jeśli tak, jak my nie możesz się doczekać - swoją niecierpliwość wykorzystaj w ogrodzie! Garden Flipper pozwoli Ci stworzyć ogród swoich marzeń, niezależnie czy jesteś zaprawionym ogrodnikiem, czy po raz pierwszy w życiu trzymasz w ręku łopatę.